HomeShowbiz

Bebe Rexha surprizon sërish, ja gjesti që na bën krenar të gjithëve

Bebe Rexha ka publikuar një video, me të cilën tregoi se ka takuar një shqiptar në një eveniment ku ndodhej.

Bebe tregoi se personi pranë saj është shqiptar, kurse bashkë bënë simbolin e shqiponjës.

1-157.jpg

“Brian faleminderit! E dua popullin tim”, shkruan ajo duke ia shtuar edhe simbolin e shqiponjës.

Në fillim ishte Dua artistja shqiptare, e cila bëri xhiron e rrjetit me kërcimin e saj të valles popullore së bashku me Gashin.

Në këtë mënyrë gjithnjë e më shumë artistet botërore si Dua, Rita Ora, Bebe Rexha dhe Ava Max po bëhen ambasadoret më të mira për vendet tona.


TË NGJASHME