HomeShowbiz

Bebe Rexha tregon garderobën e saj

Bebe Rexha meqë është fytyrë publike, padyshim që i kushton kujdes të veçantë paraqitjeve.

Përmes disa videove të postuara në Instagram, këngëtarja tregon dhomën e garderobës, që ju lë pa fjalë.

Teksa filmonte përreth dhomës, këngëtarja ka treguar veshjet, çantat, syzet, e shumë detaje të tjera.

Projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Say My Name”, në duet me David Guettan dhe J Balvin.


TË NGJASHME