HomeShowbiz

Befason Dua Lipa, shfaq një anë të panjohur të saj

Këngëtarja Dua Lipa është parë sot e mbuluar në një objekt fetarë në Indi.

Dua Lipa është duke shijuar suksesin e saj me këngën “Don’t Start Now”, një këngë që është bërë hit dhe është njëra prej më të blerave dhe më të klikuarave në të gjitha platformat online.

Sot ajo është parë në një objekt kulti e mbuluar në Indi.

“Shumë e lumtur për kthimin në Indi këtë javë. Kurrë nuk e kam pasur mundësin që të përformojë para jush dhe jam shumë e lumtur për të dalë në skenë bashkë me Katy Perry”, ka shkruar Dua Lipa.

Image

TË NGJASHME