HomeShowbiz

Bella Hadid nuk kursehet shfaqet provokuese

Bella Hadid vazhdon të jetojë jetën e saj më të mirë dhe t’i bëjë të gjithë të kenë zili.

Bukuroshja 23-vjeçare ka postuar në Instagram një selfie seksi, veshur me recipeta të zeza me dantellë, të cilat kanë mbuluar shumë pak.

Bukuroshja zakonisht i shmang pozat kaq provokuese por këtë herë nuk është kursyer.


TË NGJASHME