HomeShowbiz

Bella Hadid shkëlqen me fustan të arit!

Bella Hadid ka ‘pushtuar’ pistën e modës së dizenjatorit Ralph Lauren të mbajtur në Nju Jork.

22 vjeçarja morri gjithë vëmendjen në një fustan ngjyrë ari i cili vinte në pah për mrekulli format e saj seksi.

Duke lënë përshtypje për paraqitjen e saj, Bella paraqitjes dhe dukjes glamuroze ia bashkëngjiti fytyrën pa grim duke shfaqur kështu bukurinë e saj natyrale plotë shkëlqim.

Mora e saj Gigi Hadid po ashtu është bashkuar bukurosheve të tjera që po marrin pjesë në Javën e Modës në New York, përfshirë Karlie Kloss, Candice Swanepoel, Rosie Huntington-Whiteley dhe Taylor Hill.

 

 

 


TË NGJASHME