HomeShowbiz

Bëmë baba të të ngjaj! Vajza e Mozzik një kopje e të atit

Mozzik është një prej reperëve më të njohur kudo e së fundmi ai karrierën e tij po e zhvillon në Zvicër. Këngëtari e ka gati albumin e ri i cili pritet të dalë shumë shpejt.

Dje ai paralajmëroi se 3 këngë nga albumi janë publikuar pa dijeninë e tij por kjo nuk i prish aspak punë reperit i cili ka edhe 15 këngë të reja të padëgjuara.

Mozzik ndërkohë që merrej me albumin e ri dhe promovimin e tij, është ndjerë nostalgjik dhe ka publikuar një foto nga fëmijëria dhe kur pamë foton e Mozzik e kuptuam se kujt i ngjan Hana. Vogëlushja është kokë e këmbë si babi.


TË NGJASHME