HomeShowbiz

“Bëni para, jo të dashur”, Loredana ka një këshillë për të gjithë

Reperja e njohur shqiptare me famë botërore Loredana është një nënë beqare e një vajzë të quajtuar Hana, të cilën e ka me këngëtarin Mozzik. Disa muaj më parë çifti i dhanë fund lidhjes së tyre.

Për Loredanën u përfol se është në një lidhje dashurie, mirëpo nuk ka diçka zyrtare. Ajo së fundi ka një këshillë për të gjithë përmes një postimi në Instagram.

“Bëni para dhe jo të dashur”, shkruan ajo.


TË NGJASHME