HomeLajmi i Fundit

Berat, vetëhelmohet 62-vjeçari

LAJMI-I-FUNDIT-1

Një 62-vjeçari në Berat i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëhelumuar me fotoksinë, bëjnë me dije burime spitalore.

Azbi Shehu është gjetur në gjendje tepër të  rëndë nga nëna e tij e cila e alarmuar ka njoftuar komshinjtë për ndihmë.

62 vjeçari ka mbërritur me shenja jete në spitalin e Beratit, por me gjithë përpjekjen e mjekëve nuk i mbijetoi dot helmimit

Ai ishte i divorcuar dhe jetonte me nënën e tij në fshatin Pëllumbas, ish komuna Lumas.

Gjendja e mjeruar në të cilën jetonte e shtyu të merrte këtë vendim