HomePolitikë

Berisha reagon pas konferencës mbarëkombëtare ku do të mbahej fjalim vetëm nga Cakaj

Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi pas publikimit të agjendës së një konference mbarëkombëtare nga Ministria e Jashtme, ku fjalën e hapjes, atë kryesore dhe fjalën e mbylljes do ta mbante vetëm ministri në detyrë Gent Cakaj.

Duke marrë shkasë nga ky njoftim, Berisha thotë se ky është njeriu që do të kryesojë OSBE-në vitin e ardhshëm

Reagimi i plotë:

E papërsëritshme! Ky është njeriu qe do kryesoje OSBE.

Sugari apo siç po e therrasin me nuanca me erotike, Velina e Rames apo çakalli i Baton Stanishiqit organizon konference gjate te cilës foles do jete vetem nje dhe ky foles do te flase kater here dhe nuk mund te jete askush tjeter mbi toke pervec atij, Genti Cakaj! Kampion ne marrezi! sb


TË NGJASHME