HomeShowbiz

Besa Kokëdhima i këndon dashurisë

Këngëtarja shqiptare, Besa Kokëdhima, sapo ka publikuar këngën më të re.

Amor”, titullohet kënga më e re e bukuroshes sonë, të cilin e ka shoqëruar me një video të veçantë.

Tekstin e këngës që për tematikë ka dashurinë e ka shkruar autorja e këngës në bashkëpunim me Petrit Sparrowin.

Kjo nuk do të jetë kënga e fundit e Kokëdhimës pasi ajo po punon me projekte të reja dhe së shpejti presim këngë të tjera.


TË NGJASHME