HomeShowbiz

Besa Kokëdhima mjaft tërheqëse në fotot e fundit

Besa Kokëdhima është  shumë aktive në rrjete sociale, imazhet e së cilës janë shumë të komentuara.

Në këtë që sapo ndau në Instagram, Besa shfaqet mjaft në formë dhe vë në pah linjat tërheqëse. “Askush nuk na kursen por vetja jonë. Askush nuk mund. Ne vetë duhet të ecim në shteg”, shkruan ajo.
Këngëtarja Besa Kokëdhima, së fundmi publikoi këngën dhe klipin e saj të ri “Amor”.

Kjo këngë u prit shumë mirë nga fansat e artistes nga Shqipëria pasi një kohë të gjatë nuk kishte publikuar projekte muzikore.

Kokëdhima po ashtu ka paralajmëruar edhe këngë të reja që pritet t’i lançojë në ditët në vijim.

 


TË NGJASHME