HomeShowbiz

Besi zbuloi dhuratën që i bëri Ajkës, Arbana i lë komentin epik

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë para një viti. Para disa ditës, vogëlushja e tyre festoi ditëlidnjen e saj të parë dhe çifti e festoi ditëlindjen e vajzës me familjarët e miqtë më të ngushtë në dy festa, një në oborr e tjetrën në lokal.

Mirëpo Besi përmes një postimi në instagram, zbuloi dhuratën për Ajkën, që ishte një qenush. Mes komenteve të shumta në postimin e Besit, ka rënë në sy komenti Arbanës e cila i shkruan: “Po pse mire e keni skifterin”.

“Kisha edhe nje ujk si opsion, dhurate nga Puka, por zgjodhem qenin”, i përgjigjet Besi duke e shoqëruar me emoji të qeshur.


TË NGJASHME