HomeShowbiz

Beyonce dhe Blue Ivy: Nënë e bijë “zotërojnë” xhunglën

Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy zgjodhën të shkonin si binjakë në eventin “TheWearable Art Gala” që organizohet çdo vit nga Tina Knowles.

Të dyja morën vëmendjen e të ftuarve kur u shfaqën me fustane, ku fokusi ishte tek luanesha dhe kurora e vogëlushes.

Nënë e bijë i treguan të gjithëve se mund të “zotërojnë” në mënyrë të përsosur xhunglën.

Këngëtarja duket se u frymëzua nga puna e re për këtë veshje. Ajo do të jetë pjesë e filmit të animuar “The Lion King” ku do të bëjë zërin e luaneshës Nala.

//www.instagram.com/embed.js

TË NGJASHME