HomeShowbiz

Beyonce i dedikon fjalët prekëse Michelle Obama-s

Këngëtarja e famshme, Beyonce ka shkruar në një ese të sajën për revistën ‘Times’ se Michele Obama është një nga femrat me ngjyrë më brilante dhe se është një shenjë shprese në listën e 100 njerëzve me më shumë influencë.

37-vjeçarja ka rikujtuar gjithashtu momentin kur është takuar me Michelle dhe e ka përshkruar atë si një njeri të ngrohtë, të dashur dhe me shumë vetëbesim. Dhe nga ana e Michelle Obama ka pasur shumë përkrahje dhe mbështetje për Beyonce duke thënë se këngëtarja është shumë e zgjuar, kreative dhe një nënë shumë e zonja.

Kujtojmë se së fundmi Beyonce ka promovuar dokumentarin e saj ‘Homecoming’ me disa performanca unike dhe ka publikuar 40 regjistrime të këngëve që ka kënduar në festivalin e ‘Coachella’. / gotanews.tv


TË NGJASHME