HomeShowbiz

Beyoncé ruan me ngulm privatësinë e saj

Beyoncé është një nënë e përkushtuar e tre fëmijëve, ndërsa ajo shpesh është fotografuar jashtë dhe me vajzën e saj më të madhe, Blue Ivy, binjakët e saj janë mbajtur jashtë syrit të publikut.

Sidoqoftë, gjatë fundjavës, këngëtarja e Lemonade u fotografua me Rumi dhe Carter dhe burrin Jay-Z gjatë një pikniku familjar në Hamptons.

Quality time: Beyonc�© and Jay-Z enjoyed some sweet family time with a beach picnic on Sunday. The couple were spotted with their twins, Sir and Rumi, one, while lounging around in The Hamptons

Fotografitë e publikuara  tregojnë se prindërit që po mbanin në dorë të vegjlit e tyre, ndërsa po kalojnë një kohë të këndshme në piknik.

beyonce-twins

Të dy Rumi dhe Carter duken të adhurueshëm, të veshur me veshje të bardha të njejta, ndërsa Beyoncé duket po aq elegante sa gjithmonë veshur një fustan me print leopardi, të kombinuar me një kapelë të zezë të gjerë dhe syze dielli të mëdha.


TË NGJASHME