Lajme Showbiz

Beyonce shëndërrohet për Halloween

Festa e Halloween ka bërë ndryshime drastike edhe te këngëtaret e njohura të cilat u shndërruan në personazhe të ndryshme.

Ishte kjo Rita Ora e cila ditë më parë solli imazhe në rrjete sociale ku ishte transformuar në këngëtarin Post Malone.

Dhe tani, është Beyonce e që poashtu në fotot e reja duket tërësisht ndryshe me flokët e shkurtra dhe është maskuar si Toni Braxton.

Madje, diva botërore ka realizuar edhe një set të fotografive sikurse Braxton që bëri më herët.

Related posts

5 Maji/ Gramoz Ruçi: Partizanët e rënë gjatë Luftës janë…

Mila

Negociatat/ Basha mesazh për Ramën

Klaudia gotanews

Itali, policia zbulon korrupsionin në qendrat e pritjes së migrantëve

Mila
Na Kontaktoni!