HomeShowbiz

Beyonce uron binjakët e saj për ditëlindje me mesazhin prekës

Beyoncé ka ndarë se sa krenare është për fëmijët e saj binjakë në ditëlindjen e tyre. Superylli me anë të një mesazhi prekës në rrjetet sociale uroi ditëlindjen e 4-të të binjakëve të saj, Rumi dhe Sir.

Ajo i mirëpriti ata me burrin e saj Jay-Z më 13 qershor 2017.

“Çfarë është më mirë se 1 dhuratë … 2”, shkruajti ylli mbi një sfond të zi. “Urime ditëlindjen Rumi & Sir”.

Çifti, i cili gjithashtu ka vajzën 9-vjeçare Blue Ivy, ende nuk kanë ndarë fotot e Rumi dhe Sir pasi ato priren të jenë shumë private. 


TË NGJASHME