HomeShowbiz

Bieber shokon fansat / Së shpejti baba

Prej kohësh Justin Bieber është i martuar me modelen e njohur Hailey dhe ditën e djeshme i habitën të gjithë teksa deklaruan në një postim se do të bëhen prindër. Këngëtari i talentuar publikoi një eko të foshnjës, por lajmi nuk u besua nga fansat dhe yjet botërore, të cilët thanë se ishte gënjeshtër për ditën e 1 prillit.

leg.jpg

Për të shuar çdo dyshim, këngëtari publikoi një fotografi të bashkëshortes së tij ndërsa kontrollohej tek mjekët, ku dukej barku i rrumbullakosur. Pas kësaj fansat u bënë lëmsh dhe shumë prej tyre filluan të bësonin me të vërtet se modelja është shtatzënë.

art.jpg

Por Justin Bieber ruajti suprizën për në fund. ‘Prit o Zot.. mos është dita e Gënjeshtrave duke lënë të kuptohet se i kishte gënjyer të gjithë.

oruk.jpg

TË NGJASHME