HomeShowbiz

Big Brother i futi në shérr? Kjo video zbulon raportin mes Borës dhe Arbana Osmanit (Video)

Që me nisjen e Big Brother VIP Albania më 5 tetor, në ditët e para u përfol për një rivalitet mes Arbana Osmanit dhe moderatores së Për’Puthen, Bora Zemani.

Duke qenë se drejtojnë dy nga emisionet më të ndjekura, u përfol se dyshja nuk gëzojnë një raport të mirë me njëra-tjetrën.

Shtuar këtu faktin e asaj se çfarë ndodhi, ku Semi tha në spektakël se Borën nuk e kanë lejuar t’i dërgojnë një shenjë Donaldit.

Por, pavarësisht këtyre, duket se raporti i tyre është shumë i mirë, e madje janë publikuar edhe pamje nga festa gjigande që Bora Zemani kishte organizuar për ditëlindje, e që e ftuar ishte edhe Arbana Osmani, së bashku me Lori dhe Sara Hoxhën.

Kjo është VIDEO që jep përgjigjen definitive për raportin e Arbana Osmanit me Bora Zemanin:


TË NGJASHME