HomeShowbiz

Big Mama me minifund, kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë

Këngëtarja Big Mama në top-formë, kaq bukur duket në minifund.

Pas humbjes së kileve të tepërta, Big Mama po qëndron në top-formë.

Big Mama ka postuar një imazh, të cilin e ka realizuar në Shkup.

Këngëtarja dukej me shumë stil e veshur me minifund dhe xhaketë të verdhë, që i kishte kombinuar me bluzë dhe çizme të bardha.

Krahas artistëve të tjerë, Big Mama nuk është shumë aktive me projekte muzikore, pasi është e angazhuar edhe në moderim.


TË NGJASHME