HomeShowbiz

Bim Bimma e thotë troç: Ky është reperi që s’ka talent në rap

Reperi i njohur Bim Bimma, ish anëtar i P.I.N.T ka qenë i ftuar në emisionin “Nd’rrimi i natës” ku ka folur për largimin e tij nga labeli.

Ai është shprehur se ka menduar që kishin vizion të njejtë, vizion ndryshe e tendenca të tjera për muzikë e sidomos plane të tjera për artistat e ri.

Por jo vetëm kaq, në rubrikën “Haje ose thuaje” Bim Bimma është pyetur për reperin më të pa talentuar dhe ai nuk ka ngurruar të përgjigjet pa dorashka.

“Skivi”, ka thënë ai.


TË NGJASHME