HomeShowbiz

“ Bisha po mbushet me energji për një super vit” Komentet pikante për Encën

Këngëtarja shumë e njohur shqiptare Enca ka sjell ndër vite një sërë këngësh që janë kthyer në hite.

Pasi përfundoi angazhimet e shumta në muzikë dhe kinematografi, Enca është duke pushuar së fundmi në Turqi.

 Ajo është duke u përgatitur fuqishëm për një vit të ri, gjatë të cilit premton surpriza.

instagramin e saj e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video nga pushimet luksoze, ndërsa thotë se po merr energji për projektet e vitit që vjen. Në dy fotot e fundit ajo shihet teksa pozon pranë pishinës ndërsa ekspozon format në një pozion mjaft provokues.

“ Bisha po mbushet me energji për një super vit”, thotë ajo krahas fotos, ndërsa merr pëlqime dhe komplimenta pa fund.

Por vëmendjen e të gjithëve e ka marrë padyshim komenti i Dj Blunt dhe Real 1 të cilët gjithmonë kanë shprehur simpatinë për këngëtaren.

“Zhytem le sesui le kuku. Vishu zemra ime se po ftohesh, ca bon tani Shaolini pa ty”, shkruajnë ata.

SAT.png

TË NGJASHME