HomeShowbiz

Bleona feston sot 41-vjetorin

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka festuar dje ditëlindjen e saj.

Mes shumë urimeve nga fansat, miqtë dhe kolegët, Bleona ka marrë edhe një dhuratë shumë të veçantë nga familjarët.

Dy prindërit e saj, Oli dhe Nazmiu i kanë bërë dhuratë këngëtares një tortë, e cila ishte dizajnuar në formën e yllit të “Walk of Fame”, ku në mes gjendej fotografia e Bleonës.

Në tortën e ditëlindjes ishin të vendosur dy qirinj që formojnë numrin 35, pavarësisht se ajo mbushi 41 vjeç.

Bleona ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social disa fotografi nga befasia e këndshme që i bënë prindërit, duke i falënderuar përzemërisht ata.


TË NGJASHME