HomeShowbiz

Bleona Qereti ‘çmend’ fansin, ja se çfarë i thotë

Bleona Qereti ka publikuar një imazh veshur me të brendshme me ngjyrë të kuqe.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan postime të shumta me ndjekësit.

Së fundmi, ka ndarë një imazh me fansat e cila duket tejet joshëse dhe sensuale.

 

 

 

Nga kjo foto patjetër që ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat.

Ishte një fans i cili i ka komentuar duke i shkruar se është gati të shesë veshkën për këngëtaren.

Shikojeni komentin, ku ajo i ka kthyer përgjigje duke i thënë ‘Të dua‘ dhe që nuk është e nevojshme të shesësh asgjë për të pirë kafe. Fansi më pas i ka shkruar që ndihet shumë fatlum dhe mirënjohës për përgjigjen e saj.

 


TË NGJASHME