HomeLifestyle

Bleona Qereti sherr me aktorin Gent Hazizi

Nuk është treguar aspak e kursyer Bleona Qerreti, pasi sherrit të hapur tashme me aktorin e humorit në Top Channel, Gent Hazizi.

Përmes postimeve të shumta në rrjetet sociale, Bleoan ka reaguar ashpër pas një episodi në emisionin “Shiko kush LUAN”, gjatë lojës i bën çift Bleonën me Flori Mumajesin.

Reagimi i Bleonës ka qenë shumë i ashpër, aq sa sipas saj ka pyetur 100 gazetarë për të mësuar emrin e aktorit. Po ashtu, ajo e cilëson atë një aktor të dështuar dhe një mjekërcjap.

Shihni për më tepër reagimet e Bleonës përmes fotove të shkëputura në instastory. 


TË NGJASHME