Lajme Showbiz

Blero dhe Afrona shijojnë pushimet në Dubai

Çifti i njohur, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, së fundmi kanë vendosur t’i japin vetes disa ditë të mira pushimi.

Dyshja kanë shkuar në Dubai, për të shijuar disa dita të ngrohta në këtë fillim-dimër.

Çifti të cilët do të martohen vitin e ardhshëm, kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale imazhe nga ditët e mira që po kalojnë atje së bashku.

Ata janë befasuar edhe me dhurata të veçanta nga hoteli këtë mëngjes, ndërsa po relaksohen në prani të njëri-tjetrit.

Related posts

Buzëkuqi ideal për çdo shenjë të horoskopit

Mila

Horoskopi për ditën e sotme, 8 shtator 2019

Mila

Pas skandalit mori vendimin drastik, Fifi ka dy fjalë për Loredanën

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!