Lajme Showbiz

Blero i dhuron Afronës unazë me diamant, në prag të martesës

Blero dhe Afrona janë një prej çifteve më të njohura dhe më të përfolura shqiptare.

Këngëtari dhe modelja e njohur tani janë në prag të martesës dhe që të dy po i shijojnë këto ditë të fundit si të pamartuar.

Ata së fundmi kanë qenë se bashku në një pushim shumë luksoz në Dubai, e si kanë kaluar ata i kemi parë në fotografitë dhe videot që ata i kanë postuar në rrjetet e tyre sociale.

E sot, Blero ka postuar një fotografi me Afronen, e që duket se i mungon Dubai, por, vëmendjen e merr unaza shumë e shtrenjtë në gishtin e Afronës.

 

 

Related posts

Xhaçka me banorët e Korçës: Shtëpitë do rregullohen

Xhensila Gotanews

Tre parti në Holandë kërkojnë rikthimin e vizave për shqiptarët

Xhensila Gotanews

Brad Pitt dhe Angelina Jolie lënë pas keqkuptimet, dyshja e famshme ribashkohet

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!