HomeSociale

Bllokohet autostrada Shkodër-Hani i Hotit

Reshjet e denduradëborës kanë sjellë pasditen e kësaj të enjteje bllokimin e autostradës ShkodërHani i Hotit.

Sipas raportimeve të fundit nga vendngjarja, kalimi i automjeteve është bllokuar te mbikalimifshatin Vrakë.

Ndaj do të pritet për ndërhyrjen e autoriteteve lokale dhe borëpastrueseve që të bëjnë kriposjen dhe hedhjen e skorjeve në rrugë, për të zhbllokuar trafikun.


TË NGJASHME