HomeShowbiz

Bluza shumë e shkurtër “tradhton” Kinsey Wolanskin (FOTO)

Kinsey mori vëmendje me një detaj në fotografitë e fundit. Kinsey Wolanski vazhdon të publikojë momente nga përditshmëria e saj, duke i informuar ndjekësit për çdo të re rreth saj.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një fustan dhe bluzë tejet të shkurtër, në të cilën tregonte më shumë se duhej.

View this post on Instagram

Just a simple girl with a big heart and big goals ?

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

Bluza e shkurtër ia zbulonte gjoksin Kinseyt, por kjo gjë duket se nuk e ka penguar fare atë, të realizojë fotografi të tilla.

Kujtojmë se Kinsey Wolanski bëri famë me hyrjen spektakolare në finalen e Ligës së Kampionëve, vitin e kaluar.


TË NGJASHME