HomeShowbiz

Bora nuk e pranon, klinika estetike ia publikon të gjitha ndërhyrjet që ka kryer

Një nga moderatoret më të komentuara në media prej disa kohësh është Bora Zemani! Historia e saj me Donaldin, ndarja, ribashkimi dhe prapë ndarja bënë bujë të madhe dhe nga kjo Bora përfitoi plot 1 milion ndjekës në Instagram.

E megjithatë Bora është komentuar shpesh edhe për pamjen e saj të jashtme mjaft të kuruar dhe gjithmonë në formë. Mirëpo moderatorja nuk ka qenë gjithmonë kaq e bukur dhe këtë e dëshmon ndryshimi i saj drastik në një periudhë të shkurtër kohore.


Megjithëse ajo e ka mohuar në çdo intervistë, duke u shprehur se nuk ka bërë kurrë ndërhyrje, një klinikë estetike thotë të kundërtën.
Përmes një postimi kjo klinikë rendit të gjitha ndërhyrjet që ka bërë moderatorja.


TË NGJASHME