HomeShowbiz

Bora shfaqet me rroba banjo, Romeo i bën komentin epik

Jeta private e dy binjakëve, Romeo dhe Donald Veshajt ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi. Romeo është komentuar për lidhjen me Jonida Maliqin ndërsa Donaldi për lidhjen me Borën.

Dy binjakët dhe Bora kanë nisur edhe një emision të tyrin me titull “3shat”, emision i cili ka bërë të njihen edhe më mirë me njëri-tjetrin dhe Bora ka krijuar një marrëdhënie shumë të mirë me kunatin, Romeon.

Në foton e fundit, moderatorja është shfaqur me rroba banjo mirëpo në sy ka rënë komenti i Romeos: “Në ça plazhi ke dal kshu se qenka prishur koha”.

Është filtri i fotos. M’u duk më freskët me këtë filtër se na mbyti vapa“, i përgjigjet Bora.


TË NGJASHME