HomeShowbiz

Bora Zemani i thotë lamtumirë flokëve të saj të gjatë

Bora Zemani është një nga moderatoret më të bukura shqiptare, por mesa duket ajo ka dashur të bëjë një ndryshim të madh në pamjen e saj.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku e shohim me flokët me gjatësi deri te shpatullat.

Çfarë ka shokuar të gjithë ndjekësit e saj ishte fakti që ajo vendosi t’i priste vetë flokët, kjo pasi parukierja kishte kundërshtuar. Zemani e ka kapur me video këtë moment dhe e ka publikuar atë direkt pas fotos.

 


TË NGJASHME