HomeShowbiz

Bora Zemani mesazh të drejtëpërdrejtë për Donaldin: Ndihem shumë…

Në një intervistë të zhvilluar brenda ambientit ku Bora Zemani festoi ditëlindjen, moderatorja dha një mesazh ndoshta të drejtëpërdrejtë për Donaldin.

Për “Prive”, Bora tha se ndihet më e përmbushur se kurrë, duke nënkuptuar se historinë me Donaldin e ka hedhur pas krahëve.
Ajo deklaroi:
“Ishte dhe një nga arsyet pse doja ta organizoja në mënyrë të tillë. Në këtë 30 vjetor ndihem shumë e përmbushur. Kam afër vetes familjen, miqtë e mi të ngushtë, miq të tjerë që i kam njohur gjatë rrugës dhe ndihem shumë e lumtur që kanë ardhur të gjithë. Tregon një shenjë respekti për njëri-tjetrin. Jam shumë e lumtur, nga të gjitha anët ndihem e përmbushur plotësisht.”


TË NGJASHME