HomeShowbiz

Bora Zemani para dhe pas operacioneve plastike (Foto)

Bora Zemani momentalisht është një nga moderatorët më të komentuara të ekranit, por kjo edge falë emocioneve që dhuroi në “Big Brother Vip” së bashku me Donald Veshaj.

Por përpos jetës personale, Bora është komentuar shumë edhe për format e saj. Bora që momentalisht është duke prezantuar emisionin “Përputhen” ka rënë pre e Vipave të Bllokut që kësaj të fundit i kanë publikuar disa foto ku dukej ndyshe nga sot.

Të njejtët kanë treguar edhe operacionet që sipas tyre i ka kryer Zemani.


TË NGJASHME