Aktualitet Lajme Politikë

Braçe: As bezdisje minimale nuk ka ndaj protestës

Në një postim në Facebook, Braçe shkruan se “ndërkohë që Kryemadhi dhe Basha kanë zënë rrugët, në kryeqytet turistët këmbehen me njëri-tjetrin”, ndërsa shton se jo vetëm që nuk ka revoltë, “por as edhe bezdisje”.

Postimi i plotë:

#TIRANALIVE

JETON, PUNON, BEN EKONOMI!

Nderkohe qe, Lylzim Basha, Monika Kryemadhi dhe nga nje grusht militantesh te partive te tyre qe duan pushtet, kane zene rruget, me qellimin e shpikjes se “revoltes popullore”; Ne #Tirane, ne #Bulevard, dhjetera grupe #turistesh, kembehen me njeri tjetrin dhe, JANE SHUME, SHUME, nga kudo, prej Azise ne Evrope! Revolte jo e jo, po as bezdisje minimale nuk ka! #LERETIRANENTEJETOJE #MOSBLLOKOEKONOMINE #MOSBLLOKOPUNENENJEREZVE.

Related posts

Protesta para Parlamentit, policia procedon penalisht 8 persona

Mila

Punimet në Notre Dame/ Kompania: Flakët një orë pasi mbyllëm punën

Anxhela news

Paloka: Ja pse e publikuan tani celulën terroriste iraniane

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!