HomeShowbiz

Brad Pitt kalon ndarjen nga Angelina Jolie, në lidhje me dizajneren

Me role kryesore në dy nga filmat më të mëdhenj të vitit 2019, “Once upon a time in Hollywood” dhe “Ad Astra”, Brad Pitt duket se e ka tejkaluar ndarjen e tij nga ish-gruaja Angelina Jolie.

Aktori 55-vjeçar raportohet se është në një lidhje me 50 vjeçaren Sat Hari Khalsa e cila është një dizajnere e argjendit dhe shëruese holistike.

Çifti u takua për herë të parë në vitin 2018 në Conservatory of Music Annual Benefit dhe Ankandin e Artit të organizuar nga Red Hot Chili Peppers. Të dy ishin të ulur në të njëjtën tryezë dhe menjëherë filluan të bisedonin.

Image result for brad pitt and new girlfriend sat hari khalsa

Për më tepër thuhet se marrëdhënia e tyre nuk është shumë serioze akoma pasi që Brad nuk është ende i gatshëm për ketë hap.


TË NGJASHME