HomePolitikë

Brahimllari: Ja ekipi fantastik që promovon frymën e bashkëpunimit

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Brahimllari me anë të një postimi në “Facebook” ka falënderuar Floida Kërpaçin dhe gjithë LRI-në për aktivitetin e mrekullueshëm që ata kanë realizuar në jug të vendit.

Brahimllari shton se LRI e vijon traditën fantastike, duke promovuar solidaritetin, frymën e bashkëpunimit dhe energjinë elektrike.

Postimi i Endrit Brahimllarit:

Faleminderit Floida dhe ekipit te LRI-se per suprizen emocionuese.

Tradita vazhdon brenda LRI-se.

Levizja Rinore per Integrim cdo dite e me shume forcohet dhe rritet ne pergjegjesi perballe angazhimit per ti sherbyer rinise.

Pergjegjesia e gjithsecilit nga ne per shoket jo vetem te forumit por ne te gjithe shoqerine u kultivua brenda Levizjes Socialiste per Integrim.

LSI kultivoi tek ne pergjegjesine, solidaritetin, frymen e bashkepunimit dhe energjine pozitive.

Levizja Socialiste per Integrim ka miresi, ka solidarit, pozitivitet. Kjo misherohet mese miri tek organizata me e mire dhe me e forte Rinore tek Levizja Rinore per Integrim. Tek ky ekip i fantastik dhe sifdues.


TË NGJASHME