HomeShowbiz

Brenda rezidencës përrallore të Rihannës në Londër

U raportua ditë më parë se këngëtarja e famshme, Rihanna, kishte prej gati një viti që po jetonte në Londër në fshehtësi.

Tani thuhet se ajo po e lëshon rezidencën e saj me qira në vlerën prej 16 mijë dollarë në javë.

Rihanna (Foto: Aurelien Meunier/Getty Images/Guliver)

Super ylli zbuloi pa dashje në një nga intervistat e fundit për jetesën e saj njëvjeçare në Mbretërinë e Bashkuar.

MailOnline ka sjell së fundmi imazhet mahnitëse të rezidencës luksoze, të cilën ajo tashmë po e lëshon me qira.

Rihanna (Foto: Aurelien Meunier/Getty Images/Guliver)

Bëhet fjalë për një objekt me shtatë dhoma gjumi, dhe shumë hapësira rekrative.

Rezidenca gjithashtu ka një palestër, kopsht mahnitës dhe enterier me dizajn modern.


TË NGJASHME