HomeShowbiz

Brenda shtëpisë miliona dollarëshe të Kim Kardashian dhe Kanye

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë hapur dyertë e  rezidencës së tyre në Los Angelos, duke i dhënë fansave të tyre një pamje private nga shtëpia e tyre magjepsëse.

Duke mbuluar ballinën e Architectural Digest për muajin mars, çifti kanë ndarë disa foto nga shtëpia e tyre e ëndrrave në të cilën shpenzuan miliona dollarë.


TË NGJASHME