Botë Kronikë Lajme Lajmi i Fundit

Brooklyn/ Shkëmbim zjarri, 4 të vdekur tre të plagosur

Katër të vdekur dhe tre të plagosur është bilanci i një sulmi me armë në Brooklyn.

Alarmi për një shkëmbim armësh është dhënë rreth orës 7 të mëngjesit me orën lokale, kur policia ka mbërritur në zonën e Crown Height. Agjentët kanë gjetur në vendngjarje katër të vdekur dhe tre të plagosur në gjendje të rëndë, por jo në rrezik për jetën.


Gjithçka besohet se ka nisur në një lokal nate. Dy persona janë ndaluar nga policia dhe janë marrë në pyetje për detaje të reja me ngjarjen. Policia ka nisur një hetim për ngjarjen e rëndë.

Related posts

2 në pranga, kryenin grabitje të armatosura në Gjakovë

Klaudia gotanews

A ja vlen të bëhesh mësues? Paga është 50% mbi mesataren në rang republike

Mila

Parashikimi i horoskopit, datë 7 gusht 2019

Mila
Na Kontaktoni!