HomeShowbiz

Bukuroshja që çmend me foto provokuese

Arbenita Ismajli ka vazhduar me foto provokuese.

Ajo sapo ka dal nga banjo dhe shihet qartë që nuk ka të brendshme e poshtë fotos ajo ka edhe një mesazh interesant.

“E pashqetësuar”, ka shkruar modelja.

Ndryshe modelja është duke qëndruar në Palma de Mallorca të Spanjës, ku është duke reklamuar për një markë të njohur botërore të veshjeve


TË NGJASHME