HomeShowbiz

Butrint Imeri më i emocionuar se kurrë, ja cila është arsyeja

Prej disa ditësh ka lajmëruar për projektin e tij më të ri dhe më në fund kënga e re me titullin “Hajt Hajt” do të publikohet ditën e sotme në orën 14:00.

Kjo këngë e Butrint Imerit do të vijë me videoklip në të cilin do të jetë edhe moderatorja Kiara Tito e cila prej kohësh është përfolur për një lidhje të mundshme më këngëtarin.

“Nesër n’ora 14:00 publikohet kanga jem ma e re “Hajt Hajt”, projekti që e kom prit më me padurim deri tash për me e publiku dhe projekti që i kom kushtu ma së shumti kohë dhe vëmendje për dallim nga kangët tjera që i kam sjellë”, ka shkruar Butrinti.

onet.png

TË NGJASHME