HomeShowbiz

Candice Swanepoel befason fansat me fotot e fundit

Modelja e famshme, Candice Swanepoel sa herë shfaqet befason me paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka treguar më shumë seç duhet, duke pozuar e zhveshur.

Linjat e bukuroshes së “Victoria’s Secret”, janë për t’u admiruar dhe çdo femër do t’i kishte zili.

31-vjeçarja, vazhdon të jetë një prej modelet më të pëlqyera në botë.


TË NGJASHME