Lajme Showbiz

Capital T: Do të dëshiroja të ishe këtu

Capital T duket se ka shfaqur një anë tjetër të tij që mbase nuk e dinim.
Në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit reperi kosovar bëhet mjaft romantik teksa shihet se është duke i munguar një person.

“Do të dëshiroja të ishe këtu”, është mbishkrimi i fotos.

Megjithatë, ai nuk e bëri të ditur se kush po i mungon edhe pse së fundmi thuhej se ishte ndarë nga e dashura e tij.

Kapo vazhdon të përflitet për lidhjet e dashurisë, madje para pak kohësh mashtroi fansat pasi u shfaq nën shoqërimin e një modele malazeze, e cila doli të jetë vetëm pjesë e klipit të ri të Capital T.

Related posts

Hajdutët i grabisin dy makina, mijëra euro dhe para…

Mila

Basha niset drejt Vjenës, në aeroport me Shkëlzen Berishën

Mila

Vrau për një këngë, dënohet pas 6 vitesh autori

Mila
Na Kontaktoni!