HomeShowbiz

Capital T e ka gati HIT-in e rradhës dhe nuk ka dyshime që do ta dëgjojmë gjithë verën!

Reperi i njohur Capital T para pak ditësh ka sjellë versionin ‘remake’ të këngës ‘200 ditë’ e kënduar nga grupi legjendar TNT.

Kapo ka realizuar së bashku me videoklip projektin e ri i cili tashmë është publikuar në kanalin Youtube dhe është pritur goxha mirë nga publiku.

Por duket se reperi nuk është mjaftuar me kaq, pasi që tani e ka gati hit-in e rradhës i cili me siguri do të kthehet në jehonën e kësaj vere. 

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Kapo ka njoftuar se kënga më e re “Mercy” do të publikohet më 1 Qershor. 


TË NGJASHME