HomeShowbiz

Capital T uron 28 Nëntorin bashkë me Granit Xhakën

Capital T e ka publikuar një foto të veçantë në Instagram.

Trim Ademi, Capital T, nëpërmjet publikimit të një fotografie krah Granit Xhakës, e ka uruar festën e 28 Nëntorit.

Dyshja shihen duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar.

‘’ Urime Ditën e Flamurit gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen, në çdo cep të botës. Të shpërndarë, por të bashkuar rreth një Flamuri, Gjuhe dhe të një Gjaku!’’, ishin fjalët e Kapos pranë imazhit.


TË NGJASHME