HomeShowbiz

Cardi B tërheq sërish vëmendjen, provokuese në klipin e partnerit

Reperi Offset publikoi klipin e tij më të ri Clout. Paraqitja e Cardi B, partneres së tij, ishte me të vërtetë fantastike. Sigurisht që asaj i pëlqen të bëjë shoë dhe të marri gjithmonë vëmendjen maksimale.

E ku më mirë se në videoklipin e partnerit të vet, Cardi mund të merrte vëmendjen maksimale dhe të sigurohej se do të ishte një performancë, për të cilën do të flitej shumë gjatë.

26-vjeçarja Cardi B, ishte shumë provokuese në klip dhe u shfaq e veshur me të brendshme lëkure dhe rrjete.


TË NGJASHME