HomeShowbiz

Cardi B tërheq vëmendjen sërish, shfaqet e veshur në vjollcë

Cardi B mund ta ketë ndjerë atmosferën në Super Bowl dhe ka marr pjesë në ahengje të lezetshme si Stromi World, por ajo po e dëshmon veten se është një vajzë nga Bronx, New York.

Të hënën në mbrëmje, reperja 27 vjeçare u shfaq në instagramin e saj me një pjesë kokë e këmbë ngjyrë vjollcë, dhe padyshim që i shkonte vërtet shumë.


TË NGJASHME