Babai Shoqes

Pershendetje Zemra Kuqe.  Dua të tregoj historine që nuk ja kam treguar askujt. Tani jam e martuar, jam rreth të 30-tave. Atëherë isha e re, vetëm... Lexo më tepër

18/10/2019 - 9:25 am

Seksi me dhendrin

Përshëndetje, po bëj seksin më të mire në jetë me dhëndrin. Ish-burri im dhe unë u divorcuam 10 vite më parë kur vajza jonë ishte 5 vjeçe. Ai u... Lexo më tepër

18/10/2019 - 9:13 am

Foto e Pabesueshme!

Para dy mujsh, halla ime e madhe, nan beqare, bleu nje celular të ri me keto ofertat. Ni dite mbas pune, ajo erdhi nshpi dhe e la telefonin ne banak dhe shkoi... Lexo më tepër

13/09/2019 - 8:26 pm