HomeShowbiz

“Çdo gjë vetëm për ty”, ja se kujt ja dedikon Loredana suksesin e saj?!

Loredana është një ndër reperet më të suksesshme jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Gjermani.

Ajo është duke punuar fort për karrierën e saj dhe duket se as mëmësia nuk e ndaloi dot.

Pak kohë më parë ajo hodhi në treg albumin e saj “King Lori”, i cili po bën namin duke u renditur në majë të klasifikimeve.

Ky vit ka qenë shumë i suksesshëm për të dhe i gjithi i dedikohet një personi të veçantë.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, Loredana tregon se ka marrë një çmim për këngën e saj “Mero”, dhe se çdo gjë ia dedikon vetëm një njeriu, vajzës së saj.

“Çdo gjë vetëm për ty Hana”, shkruan ne foton ku shfaqet me vajzën e saj.


TË NGJASHME